Доставка і оплата

Способи оплати

- Безготівковий розрахунок
- Друга форма оплати

Доставка

Доставка в компанії ТОВ «Гідропневмосистеми» здійснюється тільки по передоплаті, а також за рахунок покупця. Можливі окремі випадки, які обговорюються по телефону з менеджером конкретного регіону.

Способи доставки

Самовивоз за адресою Київ, Святошинський район, вул. Жмеринська 11/1. Всі товари придбані в компанії ТОВ «Гідропневмосистеми» Ви можете забрати самостійно (самовивозом) або замовити доставку за допомогою сторонніх організацій.
«НоваПошта» - приватна служба доставки. Посилка доставляється кур'єром за вказаною Вами адресою (додому або в офіс), як правило, на наступний день після відправки.
Сайт служби доставки: www.novaposhta.ua
Гарантія

На все промислове обладнання, що реалізовується в нашому магазині ТОВ «Гідропневмосистеми», надається гарантія 12 місяців. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить рахунок-фактура нашого підприємства компанії ТОВ «Гідропневмосистеми».

Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі здійснюється при передачі товару покупцеві, зокрема на складі «Нової Пошти».

Обмін і повернення товару протягом перших 14 днів після покупки

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 14 днів після покупки.

Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, не встановлений на машину, устаткування.

А так же має бути збережено:

- Повний комплект товару;
- Цілісність і всі компоненти упаковки;
- Ярлики;
- Заводське маркування.

Якщо обладнання не працює обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку фахівців компанії ТОВ «Гідропневмосистеми» про те, що умови експлуатації не порушені. Обмін або повернення товару проводиться виключно в нашому офісі за адресою: м Київ, Святошинський район, вул. Жмеринська 11/1. З понеділка по п'ятницю з 8-30 до 17-30.

Всі питання можна задати по телефону - (044) 36. 106 35 або замовити зворотний дзвінок.