Про компанію

ТОВ «Гідропневмосистеми» - комплексний постачальник гідравлічних і пневматичних рішень.

Компанія була заснована в 2007 році для задоволення потреб української промисловості якісним і доступним обладнанням. У каталогах компанії представлений широкий спектр гідравлічних і пневматичних комплектуючих для верстатного обладнання, мобільної гідравліки, будівельного, сільськогосподарського та автомобільного устаткування.

Компанія постійно збільшує і без того не малий склад з більш ніж 3000 різних позицій гідравлічного, пневматичного та насосного обладнання. У період бізнес відносин між замовником і компанією, під замовника формується окремий від загального склад, на якому постійно є в наявності необхідні замовнику комплектуючі та запчастини.

Персонал компанії ТОВ «Гідропневмосистеми» - це кваліфіковані, грамотні і мають в даному напрямку освіту інженери, готові завжди дати раду для вирішення будь-яких труднощів, що виникають у замовника в процесі співпраці. У нас великий досвід у проектуванні гідравлічних і пневматичних систем під ключ будь-якої складності для харчової, легкої і важкої промисловості, а також модифікації і модернізації існуючих систем.

Дирекція насамперед веде політику спрямовану на задоволення потреб клієнтів якісним товаром в найкоротші терміни за найкращими цінами, в другу чергу на постійний розвиток і розширення можливостей фірми.

Переваги компанії перед конкурентами:

- Швидкі поставки обладнання (на протязі 5 - 7 днів) і за розумними цінами;

- Обробка замовлень по телефону, електронній пошті і інших засобах зв'язку;

- Технічні консультації споживачів, підбір аналогів;

- Розробка і виготовлення машин на базі гідравлічного і пневматичного обладнання (гідравлічні станції, пневматичні і гідравлічні преси, системи автоматизації виробництва та ін.);

- Постійно є на складі всі найбільш запитувані позиції.

Ми гарантуємо

Виробники промислового обладнання в Турції, Італії під торговою маркою "PASKAL"

Найкоротші
сроки поставки
Відповідність
вимогам якості
Висока якість обслуговування